menu
هلدینگ برتر

سپتیک تانک چیست ؟ کاربرد و قیمت سپتیک

قیمت سپتیک تانک

مهمترین عامل در تعیین قیمت سپتیک تانک میزان خاکی است که روی سپتیک تانک خواهد آمد چرا که سازه سپتیک تانک اعم از سپتیک تانک پلی اتیلن ، سپتیک تانک بتنی آماده و سپتیک تانک فایبرگلاس و یا حتی سپتیک تانک بتنی درجا وابستگی کامل به میزان تحمل بار مرده ای که از جانب خاک به آن وارد می شود .

بطور مثال سپتیک تانک پلی اتیلن 20 مترمکعب می تواند از 8.5 میلیون تومان برای عمق دفن نیم متر خاک تا 23 میلیون تومان برای 13 متر خاک قیمت گذاری گردد . همچنین سپتیک تانک مخصوص جایی که خاک نرم و سرند شده استفاده شود و دارای زیرسازی بتنی مرتب باشد دارای قیمت کمتری نسبت به سپتیک تانکی خواهد بود که در جایی پر از سنگهای تیز و زبر و بدون زیر سازی مورد استفاده قرار می گرد .

هر روزه در فضای مجازی به خصوص موتورهای جستجو هزاران کلمه جستجو می شود در رابطه با سپتیک تانک این عبارات از همه بیشتر جستجو می شود : قیمت سپتیک تانک ؟ قیمت سپتیک تانک فاضلاب ؟ قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن ؟ هزینه خرید سپتیک تانک ؟ قیمت سپتیک تانک آماده ؟

ما در این مقاله سعی می کنیم که شما را با نحوه استعلام قیمت سپتیک تانک آشنا کنیم . سپتیک تانک در انواع مختلف تولید می شود از همین رو نوشتن یک قیمت ثابت برای هر یک از حجم های سپتیک تانک پلی اتیلن با توجه به تغییرات روزانه قیمت مواد اولیه که روزانه قیمت پلی اتیلن در بازار بورس تعیین می شود در وب سایت کار دشواریست به همین دلیل کارشناسان ما همه روزه آماده پاسخگویی به شما خریدارن محترم در خصوص قیمت سپتیک تانک می باشند .

سپتیک تانک

سپتیک تانک برای ذخیره موقت فاضلاب خانگی و آپارتمان های انبوه به منظور زلال سازی و رقیق نمودن فاضلاب انسانی میباشد ( پیش تصفیه فاضلاب ) . عملکرد سپتیک تانک به روش بی هوازی ( باکتری بیهوازی و ایجاد جلبک – لجن فعال ) می باشد . سپتیک تانک دارای 2 قسمت بوده که با 1 یا 2 دیواره جدا کننده تحت عنوان بافل سپتیک تانک جدا شده اند. سایز لوله های ورودی و خروجی سپتیک تانک (فلنچ) دلخواه میباشد , کارفرما می تواند سایز فلنچ ورودی و خروجی را قبل از تولید تعیین نماید و به کارخانه ارسال کند .
همچنین سپتیک تانک دارای یک ونت هوا میباشد که گازهای تولید شده ای همچون H2S و Co2 را به بیرون از سپتیک تانک هدایت میکند . سپتیک تانک ساخت ایران پلی اتیلن دارای استاندارد 8074 میباشند که بر اساس استاندارد DIN 8074 سپتیک تانک همانند دیگر مخازن دفنی حداقل 4 نیوتن بار را تحمل کند . همچنین این شرکت توانایی ساخت سپتیک تانک Core less tube را داراست . از این رو مشتریانی که قصد خرید سپتیک تانک Core Less Tube را دارند میتوانند با مشاورین ما در بخش پشتیبانی فنی سپتیک تانک تماس حاصل کنند . استفاده از کورلس تیوب در سپتیک تانک بفهوم کاهش قیمت تمام شده از طریق کاهش مصرف پلی پروپیلن می باشد
خیلی ساده با شماره تماس هایی که در سایت هلدینگ برتر قرار داده ایم تماس بگیرید و از کارشناسان ما استعلام قیمت سپتیک تانک را دریافت نمایید . کارشناسان ما طی تماسی که می گیرید توضیحات شما رو گوش داده و با توجه به نیاز شما سپتیک تانک مورد نیاز را برایتان طراحی و پیشنهاد می دهند . همچنین پروپزال کامل در رابطه با محصول سپتیک تانک اعم از سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره یا تک جداره را برای شما ارسال می نمایند . هم چنین در صورت نیاز پیش فاکتور مورد نظر نیز برایتان ارسال می گردد تا بدین طریق اطلاعت بسیار کامل و تکمیلی از محصول سفارشی خود داشته باشید . سپس پس از تایید پیش فاکتور فروش نسبت به ارسال نقشه سپتیک تانک و اخذ تائیدیه تعداد ورودی و خروجی های سپتیک تانک و نهایتا تولید دستگاه سپتیک فاضلاب و صدور فاکتور فروش رسمی برای شما ارسال گردیده و سپتیک تانک مورد سفارش شما  ارسال می گردد .

تماس با کارشناسان هلدینگ صنایع برتر

021-6670-9528

سیستم های سپتیک ، ساختارهای تصفیه فاضلاب زیرزمینی است که معمولا در کارگاه های ساختمانی ، کمپ های کارگری ، بیمارتسان های در دست اجرا ، مناطق روستایی بدون سیستم های فاضلاب متمرکز  و … استفاده می شود .

سپتیک تانک برای تصفیه فاضلاب ولو بصورت ناقص از ترکیبی از قدرت طبیعت و تکنولوژی اثبات شده برای تصفیه فاضلاب تولید شده توسط حمام ، آشپزخانه و لباس های شسته شده استفاده می کنند . یک سیستم سپتیک معمولی شامل مخزن سپتیک و یک میدان تخلیه یا میدان جذب آلودگی های جامد می باشد .

مخزن سپتیک تانک هضم مواد آلی را انجام می دهد و مواد جامد و شناور (مانند روغن و گریس ) و مواد جامد را از فاضلاب جدا می کند .

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن : همان طور که گفته شد سپتیک تانک انواع مختلفی دارد مانند سپتیک تانک فایبرگلاس ، سپتیک تانک پلی اتیلن . اگر خود شما اطلاعات مورد نظر در مورد سپتیک تانک را دارید فبه المراد

در غیر این صورت متخصصان ما منتظر سوالات شما در خصوص سپتیک تانک و ارائه حجم مورد نیاز سپتیک تانک ، قیمت سپتیک تانک ، نحوه نصب سپتیک تانک ، تعیین ظرفیت سپتیک تانک می باشند .

هلدینگ صنایع برتر دارای مشتریان ثابتی همچون سایپا ، پالایشگاه هفتم پارس جنوبی ، صنایع دفاع و … است که این خود دلیلی بر کیفیت راضی کننده تولیدات است که مجاب میکند مشتریان سابق مجدد از ما خرید نمایند . مخزن سپتیک تانک ما برای دوام و نصب سریع و آسان طراحی شده است .

از آنجایی که مخزن سپتیک تانک ما از پلی اتیلن صلب ((RIGID POLYETHYLENE | High-density polyethylene (HDPE) or polyethylene high-density (PEHD)

ساخته شده است ، مواد شیمیایی خاک و مواد شیمیایی و گازهای موجود در فاضلاب تأثیری بر بدنه سپتیک تانک نمی گذارند، بنابراین مخزن سپتیک تانک پلی اتیلن هیچ وقت به زنگ زدگی یا خوردگی نمی رسند .

برخی از شرکتهای تولیدکننده سپتیک تانک پلی اتیلن متاسفانه هنوز به این درک نرسیده اند که از پلی اتیلن با دانسیته متوسط نباید برای ساخت مخزن و سپتیک تانک پلی اتیلن دفنی استفاده نمایند . برای تحقیق در زمینه میزان مقاومت مکانیکی مورد نیاز در ساخت سپتیک تانک پلی اتیلن با ما تماس بگیرید .

ما مخزن سپتیک تانک خود را در بصورت یک و دو بافله ارائه می دهیم . ما همچنین تمامی انشعابات مخزن سپتیک ما را از قبل نصب کرده ایم ، به این معنی که آنها برای نصب فوری آماده هستند .

ما به تمامی مشتریان خرید سپتیک تانک ، سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره را پیشنهاد می نمائیم.

اگر برای کمک به خرید مخزن سپتیک تانک مناسب برای شما ، نیاز دارید ، کارکنان فروش ما با افتخار به شما کمک خواهند کرد .

قیمت سپتیک تانک

قیمت سپتیک تانک فاضلاب

قیمت سپتیک تانک فاضلاب : جهت استعلام قیمت تماس بگیرید . همان طور که توضیح داده شد به دلیل متنوع بودن محصولات و تغییر مدام قیمت اولیه پلی اتیلن امکان ارائه پیشنهاد قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره درون سایت بصورت مدون نیستیم .

بطور مثال قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره 20 مترمکعب با لوله پلی اتیلن دوجداره با قطر 1.6 متر و 1.8 متر و 2 و 2.5 متر تولید می شود. میزان خاکی که روی تاج مخزن سپتیک می آید تعیین کننده مقاومت مکانیکی لازم در تولید سپتیک تانک پلی اتیلن و انتخاب قطر لوله سپتیک تانک می باشد لذا قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن بستگی به پارامترهای زیادی دارد که لازم است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانید حجم سپتیکت تانک، قیمت سپتیک تانک و سایر اطلاعات سپتیک تانک را دریافت نمائید .

مخزن سپتیک تانک یک محفظه آبگیر است که از جنس آجر ، بتن، فایبرگلاس، PVC یا پلی اتیلن ساخته شده است، از طریق آن آب سیاه از مخزن توالت و آب گرم از طریق یک لوله از داخل یک ساختمان یا توالت خارجی برای تصفیه اولیه جریان می یابد. فرایندها و فعل و انفعالات بی هوازی درون سپتیک تانک مواد جامد و ارگانیک را کاهش می دهند، اما تصفیه سپتیک تانک پلی اتیلن و سایر انواع سپتیک تانک تنها متوسط است . فاضلاب به داخل زمین نفوذ کرده یا از طریق یک لوله فاضلاب به یک ایستگاه تصفیه (نیمه) متمرکز منتقل می شود . جمع آوری لجن مدفوع باید به طور منظم از محوطه کاشته شود و به درستی دفع شود . در زیر ویدیو قیمت سپتیک تانک را مشاهده نمایید . هم چنین نسخه pdf این صفحه نیز در پایین قرار گرفته است .

septictank

قیمت سپتیک تانک در مشهد ، قیمت سپتیک تانک تبریز ، اصفهان ، ارومیه ، آمل ، قزوین ، زنجان ، قیمت سپتیک تانک کرمانشاه ، قیمت سپتیک تانک در سیستان ، قیمت سپتیک تانک البرز ، اهواز ، بندر عباس ، قیمت سپتیک تانک کرج ، قم ، اراک ، قیمت سپتیک تانک یزد ساری زاهدان گرگان قیمت سپتیک تانک سنندج همدان , خرم آباد قیمت سپتیک تانک بروجرد کاشان و بندر انزلی ، قیمت سپتیک تانک رامسر ، آبادان ، شهر کرد . قیمت سپتیک تانک لاهیجان ، دزفول ، اردبیل ، قیمت سپتیک تانک یاسوج بابلسر بوشهر سبزوار بجنورد بم ، خوی ، مهاباد ، قیمت سپتیک تانک مراغه قیمت سپتیک تانک ایلام بیرجند

کاربرد سپتیک تانک

کاربرد سپتیک تانک بسیار متنوع است و در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد از سپتیک تانک می توان در بیمارستان ها برای تصفیه فاضلاب بیمارستان استفاده نمون از دیگر کاربرد سپنیک تانک می توان به کاربرد آن در صنعت دانست که به کمک این سیستم می توان فاضلاب خیلی از کاخانجات و واحد های تولیدی را تصفیه نمود و برای استفاده مجدد آب این کارخانجات اقدام کرد در این صورت در کاهش هزینه ها بسیار کاربرد خواهد داشت . استفاده از این سیستم در هتل ها نیز بسیار مرسوم شده است . سپتیک تانک در بحث خانگی نیز بسیار کاربرد پیده کرده و اصولا یکی از بخشنامه های لازم الحرای کشور می باشد . از همین رو واحد های مسکونی مجاب به استفاده از گند انبار در واحد های مسکونی خود می باشند ویلا ها از جمله دیگر استفاده کنندگان سپتیک می باشند . همان طور که مشاهده میکنید کاربرد سپتیک تانک بسیار گسترده است .

پیشنهاد به شما :

سپتیک تانک

ابعاد سپتیک تانک

 


تاریخ ارسال : ۹۶/۰۴/۱۴


اشتراک گذاری در : share   share   share   share   share