هلدینگ برتر

سپتیک تانک ، سپتیک تانک فاضلاب ، سپتیک تانک پلی اتیلن ، سپتیک تانک آماده پیش ساخته ، برج خنک کننده ، تصفیه فاضلاب ، اسمز معکوس ، اب شیرین کن ، چربی گیر ، سختی گیر ، لوله کاروگیت ، ازن ژنراتور ، دریچه منهول ، مخازن پلی اتیلن ، مخزن اسید ، منبع کویل دار و … از سری محصولات شرکت هلدینگ صنایع برتر می باشند . هلدینگ برتر با هدف ساماندهی و بهینه سازی مصرف منابع آب در سال ۱۳۶۷ تاسیس شد . مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای سیستم های تبرید، تصفیه آب و فاضلاب از جمله فعالیتهایی است که در زیرمجموعه های هلدینگ صنایع برتر صورت می گیرد . بهره گیری از دانش فنی و تجربیات متخصصین ، اساتید و صاحب نظران این حوزه منجر به دستیابی به بسیاری از اهداف مدیریت شرکت طی سالیان گذشته گردیده است . طراحی ، ساخت و راه اندازی انواع سیستم های تصفیه آب از طریق سختی گیر یا به روش اسمزمعکوس ، برج خنک کننده فایبرگلاس و برج خنک کن بتنی طرح مارلی با اشکال مختلف ، تولید سپتیک تانک پلی اتیلن و سیستم های تصفیه فاضلاب و پساب های بهداشتی و صنعتی و . . . از جمله دستاوردهای این هم اندیشی بوده است . اعزام کارشناسان و متخصصین به خارج از کشور جهت آموزش و تبادل اطلاعات با سایر شرکتهای خارجی فعال در این حوزه از جمله اقدامات این شرکت در طی این مدت بوده است .

سپتیک تانک

سپتیک تانک فاضلاب در زمان های بسیار قدیم بصورت سپتیک تانک سنگی ساخته می شده است . امروزه استفاده از سپتیک تانک سنگی بدلیل ترشحات فراوات به بیرون و بد بو نمودن محیط کاملا منسوخ شده است . در ادامه و با تولید سیمان و بتن سپتیک تانک بتنی درجا و در ادامه سپتیک تانک بتنی پیش ساخته جای سپتیک تانک سنگی را گرفته است . نوع سیمان استفاده شده در سپتیک تانک بتنی ار نوع ضد سولفات یعنی سیمان تیپ 5 می باشد . همچنین این نوع سپتیک تانک فاضلاب توسط لایه ایزوگام بصورت کاملا عایق تولید می شود لیکن بدلیل سنگین بودن سپتیک تانک بتنی و صعوبت حمل و نفل و نصب سپتیک تانک استفاده از آن در حال حاضر کاهش چشمگیری داشته است. گواه این موضوع ورشکستگی بساری از تولید کنندگان سپتیک تانک بتنی پیش ساخته طی 5 سال گذشته در شهرهای مختلف ایران می باشد . شرکت هلدینگ صنایع برتر ارائه کننده انواع سپتیک تانک در ایران از جمله سپتیک تانک فاضلاب , سپتیک تانک پلی اتیلن , سپتیک تانک آماده و … جهت خرید و یا استعلام قیمت سپتیک تانک با کارکنان شرکت هلدینگ برتر تماس بگیرید .

سپتیک تانک پلی اتیلن

سپتیک تانک پلی اتیلن همواره از فروش های تاپ شرکت هلدینگ صنابع برتر می باشد . سپتیک تانک پلی اتیلن که از ما خریداری می کنید با بهترین مواد اولیه و با کارکنان مجرب طراحی شده اند که نیاز شما را کاملا برطرف میکنند . سپتیک تانک پلی اتیلن و یا سپتیک تانک فایبرگلاس را از ما بخواهید . مخزن سپتیک تانک عمدتاً به شکل مکعب مستطیل یا استوانه (افقی و عمودی) ساخته که نوع استوانه‌ای عمودی آن به دلیل کم بودن فاصله‌ی بین ورودی و خروجی دارای پایین‌ترین راندمان می‌باشد . حداقل زمان ماند در سپتیک تانک باید به گونه ای باشد که باعث حذف 70 تا 80 درصد مواد جامد معلق از جریان فاضلاب گردد. این زمان معمولا 24 ساعت می باشد که در نتیجه آن منجر به کاهش50 درصد در BOD5 فاضلاب می گردد .

تصفیه فاضلاب

تصفیه فاضلاب : هلدینگ صنایع برتر با تکیه بر دانش فنی روز دنیا با سابقه ایی بالغ بر یک دهه حضور در زمینه تخصصی مهندسی تصفيه آب و فاضلاب و استفاده از فناوری های نوین فعالیت خود را بر امور طراحی و مهندسی و ساخت متمرکز نموده است (تصفیه آب فاضلاب ، سپتیک تانک ، چربی گیر ، اسمز معکوس ، آب شیرین کن ).
تصفیه آب و فاضلاب برج خنک کن چربی گیر
تصفیه آب و فاضلاب برج خنک کننده چربی گیر
مهمترین زمینه های کاری هلدینگ صنایع برتر در زمینه مهندسی آب و فاضلاب ، تولید تجهیزات هتلداری ، آشپزخانه های صنعتی عبارتند از :
تولید و عرضه پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی ، پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی ، پکیج آب شیرین کن، سیستم های تصفیه آب پیشرفته RO, UF, NF
پاره ای از خدمات قابل ارائه توسط هلدینگ صنایع برتر به شرح ذيل مي باشد:

تصفیه فاضلاب سپتیک تانک برج خنک کننده

برج خنک کننده

· مشاوره، طراحي، ساخت و اجراي پکیج تصفیه فاضلاب بیمارستان، انسانی، هتل و …
· مشاوره، طراحي، ساخت و اجراي سيستم هاي تصفيه فاضلاب های صنعتي
· مشوره طراحی، ساخت و اجرای سیستم های تصفیه آب به روش اسمز معکوس
· مشاوره طراحی، ساخت و اجرای سیستم های تصفیه آب و غشایی از آب دریا
. طراحی و ساخت سیستمهای تولید آب بدون یون (Deionizer) به روش های اسمز معکوس دو مرحله ای (Double RO)، بسترهای تعویض یونی (کاتیونی، آنیونی و بستر مختلط)، سیستم الکترودیالیز (EDI)
· طراحی، ساخت و اجرای سیستمهای تصفیه آب به روش میکروفیلتراسیون(MF)، اولترا فیلتراسیون (UF) ونانوفیلتراسیون(NF)
· طراحی و ساخت سیستم های سختی گیر رزینی
· طراحی و ساخت برج های خنک کن (Cooling Tower)
· مشاوره، طراحي، ساخت و اجراي سيستم هاي پکیج فلزی تصفیه فاضلاب بهداشتی، پکیج فلزی تصفیه فاضلاب صنعتی
· ساخت و راه اندازی و اجرای تجهیزات مکانیکال و الکترومکانیکال تصفیه خانه های آب و فاضلاب
· مشاوره، طراحي، ساخت و اجراي سيستم هاي پکیج بتنی تصفیه فاضلاب بهداشتی، پکیج بتنی تصفیه فاضلاب صنعتی
· مشاوره، طراحي، ساخت و اجراي سيستم هاي تصفيه و ضدعفوني آب O3، UV، RO
· طراحی و ساخت مخازن تحت فشار افقی و عمودی (Pressure Sand & Carbon Filter)
· توليد و اجرای سپتیک تانک ( سپتیک )، منهول و مخازن به صورت بتني و پلي اتيلني دو جداره
· تولید و اجرای سپتیک تانک و چربیگیر از جنس فایبرگلاس
. طراحی و تولید تجیهزات آشپزخانه صنعتی، کافی شاپها، آبمیوه گیری و فست فودها
· مهندسي مجدد و ارتقاء كيفي و كمي ظرفيت تصفيه خانه هاي آب و فاضلاب موجود
· بهينه سازي و رفع مشكلات فرآيندي و تجهيزاتي و راهبري تصفيه خانه هاي آب و فاضلاب موجود
· راه اندازي، بهره برداري و راهبري سيستم هاي تصفيه آب و فاضلاب
· تأمین ممبران، میکرو فیلتر، مواد شیمیایی و آنتی اسکالانت و سایر تجهیزات سیستم های آب شیرین کن
· ارائه سیستم های دوزینگ و تزریق مواد شیمیایی بصورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک
· ارائه سیستهای تزریق مواد شیمیایی جهت جلوگیری از خوردگی در دیگ های بخار و سیستمهای برودتی
. ساخت فیلترپرس

لوله کاروگیت

لوله کاروگیت : لوله کاروگیت یا لوله پلی اتیلن فاضلابی یا لوله پلی اتیلن دوجداره : لوله پلی اتیلن و یا کاروگیت فاضلابی از مواد پلی اتیلن PE80 تولید میشود که برای انتقال فاضلاب و زهکشی و انتقال ثقلی سیالات و منهول استفاده میشود . لوله کاروگیت با فشار حلقوی 16و 31.5 و 64 کیلونیوتن تولید میگردد که هر کدام از این مقاومت ها بسته به نیاز پروژه مورد استفاده قرار میگیرند . لوله پلی اتیلن دوجداره همان طور که از نامش پیداست از دو جداره تشکیل یافته که طراحی جداره بیرونی جهت تامین فشار نیروهای وارده بر روی لوله انجام میگیرد و بصورت مارپیچی دور جداره داخلی لوله را احاطه میکند . جداره داخلی سطحی صاف و صیقلی و یکنواخت برای انتقال سیالات میباشد که دارای مقاومت در برابر اسید و باز و خوردگی مواد شیمیایی هست سطح داخلی در رنگ های زرد و آبی و نارنجی موجود میباشد .

دیزل ژنراتور

نوشتن یک دیدگاه