مخزن ذخیره آب زیر زمینی

مخزن ذخیره آب زیرزمینی برای ذخیره سازی زیرزمینی آب آشامیدنی ، فاضلاب و جمع آوری آب باران استفاده می شود . تا زمانی که شما زیر زمین آب ذخیره کنید ، خاک موجبات نگهداری از آب و سیال را فراهم می نماید . مخزن آب زیرزمینی پلی اتیلنی یک جایگزین عالی برای مخزن ذخیره بتنی است.

سوالات متداول در مخزن ذخیره آب زیرزمینی

آیا می توانم یک مخزن ذخیره آب زیرزمینی (مخزن ذخیره) را در حوالی راهرو نصب کنم؟
نه ، نصب مخزن آب (مخزن ذخیره) زیر یک راهرو مجاز نیست و گارانتی را خاتمه می دهد . مخزن ها را در زیر مسیرهای راه رفتن و یا در مسیر مناطق ترافیکی سنگین یا وسایل نقلیه قرار ندهید .
چرا توصیه می شود که مخزن را با آب پر کنید و زیر زمین قرار دهید ؟
پر بودن مخزن با سیال در زیر زمین ، در هنگام پرشدن مجدد ، فشار بین خارج و داخل مخزن را برابر می کند و بالا بردن مقاومت مخزن کمک میکند .
مخزن آب زیرزمینی ، به استثنای مخازنی که کمتر از 550 گالن هستند ، باید حداقل یک چهارم کامل در تمام زمانها باقی بمانند .
آیا می توانم از یک مخزن آب زیرزمینی روی زمین استفاده کنم ؟
مخزن ذخیره آب زیرزمینی (مخزن آب زیرزمینی) فقط برای استفاده زیر زمین طراحی شده اند . استفاده از مخزن بر روی زمین می تواند منجر به تغییر شکل مخزن شود . برای استفاده از یک مخزن ذخیره سازی روی سطح زمین که به طور خاص برای استفاده روی زمین و برنامه های کاربردی زمین طراحی شده است ، باید برآورد قیمت مجزایی صورت گیرد .
آیا مخزن آب زیرزمینی ، آب آشامیدنی تازه آشامیدنی را ذخیره می کنند ؟
بله ، با استفاده از رزین های پلاستیکی پلی اتیلن ساخته شده از FDA می توان مخزن ذخیره ای ساخت که بتوان آب آشامیدنی را درون آن ذخیره نمود . یکی از مهمترین کاربردهای مخازن زیر زمینی ، نگهداری سیال قابل اشتعال درون این مخازن می باشد .
آیا می توان آب گرم در مخازن ذخیره سازی زیرزمینی (مخزن آب زیرزمینی) ذخیره نمود ؟
مخزن را در دمای آب بالاتر از 100 درجه فارنهایت قرار ندهید ، مخزن ذخیره سازی پلی اتیلن قابلیت نگهداری آب با دمای 120 درجه فارنهایت را دارند . محتویات با دمای بالاتر از 120 FF ، حتی برای یک دوره کوتاه مدت ، می تواند مخزن را تضعیف کند و یکپارچگی ساختاری را از بین ببرد .
چگونه به مخازن آب زیرزمینی (مخزن آب زیرزمینی) دسترسی پیدا می کنید ؟
برای دسترسی به مخزن آب زیرزمینی می باید از دریچه های بازدید کمک گرفت . منهول های آدم رو می تواند به دسترسی به مخزن آب زیر زمینی کمک شایانی نماید .
آیا می توان آنها را به یکدیگر متصل کرد ؟
بله ، مخازن زیرزمینی می توانند به یکدیگر متصل شوند  . این موضوع معمولا با اتصالات اضافه شده در انتهای هر مخزن انجام می شود .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]